Hradec Králové - FK MB

7.kolo, 19.09.2015 10:15 , Hřiště: Háječek

Hradec Králové 5:0 FK MB
Sestava: Štipl - Velechovský, Bárta, Šmejda (36´ Toml), Zemen (49´ Johanides) - Motyčka (49´ Pechanec), Žádný, Skramuský, Gracl (57´ Novák) - Mašek - Plotnárek (46´ Pech)
Střelci: -

Další mistrovské utkání bylo pro pár diváků - rodičů, kteří vážili dlouho cestu do Hradce, obrovským zklamáním. K reportáži o průběhu utkání toho nelze moc napsat. My jsme branku domácích vcelku neohrozili a jen díky výbornému výkonu Kuby v brance jsme neprohráli dvojciferným výsledkem. Naše hra v defenzívě byla katastrofální a góly jsme dostávali po hrubých individuálních chybách. Zdálo by se, že díky dlouhým hodinách strávených trénováním, resp. na tréninku, budeme hradeckým rovnocenným soupeřem. Bohužel opak byl hořkou pravdou. Navíc, když se nám nedaří fotbalově, nejsme schopni zvrátit výsledek ani bojovností. Chybí nám chuť do fotbalu, touha po vítězství, snaha se nabídnout na přihrávku (až na výjimky). Už zkraje soutěže působíme vyhořelým dojmem a zdá se, že fotbal hrajeme z povinnosti. Tamtam je lehkost z minulého ročníku. A tolik požadované pozitivní myšlení opouští poslední optimistické duše.

 

Hodnocení trenéra: „Od úvodu utkání jsme byli slabším týmem, soupeř nás přehrál ve všech atributech, do obranné fázi i útočné fáze hry jsme byli velmi slabí, soupeř byl naopak vynikající ve všech aspektech hry. Gratulujeme skvělému soupeři k naprosto zaslouženému vítězství."

Zpět