FKMB - FK Ústí nad Labem

1N.kolo, 09.04.2016 10:00 , Hřiště: Astonka

FK MB 1:1 FK Ústí nad Labem
Sestava: Kocmich - Velechovský, Bárta, Lukáč (67´ Šmejda), Skramuský - Gracl (51´ Sládek), Žádný, Havlina (36´ Vozáb), Stanislav - Mašek - Plotnárek
Střelci: 54´ Lukáč (Skramuský)

V prvním utkání nadstavbové části jsme doma přivítali soupeře ze severu Čech a už od první minuty bylo jasné, že v této části soutěže bude důležitý každý bod. Zahrozili jsme už ve druhé minutě, kdy po rohu Davida G. hlavičkoval Michal, ale nedůrazně. Hned z protiútoku zahrozil soupeř a na brankové čáře hasil Vali. Pak se do své první šance dostal Honza P., ale trefil jen brankáře. Těsně vedle střílel David G. a Michal jen slabě do středu branku, stejně jako Filip. Zákonitě udeřilo na druhé straně. Špatně jsme si rozebrali hráče při rohu a Ústí se ujalo vedení. Od této chvíle naše hra postrádala přesnost a uchylovali jsme se jen k dlouhým nákopům vzduchem, které hostující obránci s přehledem odvraceli.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, drželi jsme míč na zemi a zkoušeli jsme kombinovat. A opět jsme se dostávali do mnoha šancí. Hned v úvodu druhého poločasu měl dvě David S., ale bez gólového efektu. Taktéž dopadli i Honza V., Michal a Honza P. Nakonec jsme vyrovnali po standartní situaci, kdy míč do sítě dostal akrobaticky Valentýn. Bohužel jsme víc branek nepřidali, a tak o druhém bodu rozhodl penaltový rozstřel, v kterém jsme byli úspěšnější.

Zpět