FKMB - FK Baník Most

4N.kolo, 29.04.2016 14:00 , Hřiště: Astonka

FK MB 1:1 FK Baník Most 1909
Sestava: Štipl - Johanides (61´ Velechovský), Bárta, Lukáč, Skramuský - Plotnárek, Žádný, Stanislav, Sládek (51´ Gracl) - Mašek - Vozáb
Střelci: 16´ Plotnárek (Stanislav)

V utkání dvou rozdílných poločasů jsme neudrželi nadějné vedení a ztratili tak další bod doma. Již ve druhé minutě jsme zahrozili, kdy Michalova střela z 20 metrů těsně minula branku. Mostečtí se osmělili ve 14. minutě, ale stříleli doprostřed. V 16. minutě zažili přítomní diváci vrchol sezóny, kdy jsme po překrásné kombinační akci na jeden dotek po ose Michal - Honza V. - David S. - Honza P. vstřelili za přispění tyče posledně jmenovaným úvodní branku. O dvě minuty později mohl Honza po vysunutí Michala skórovat znovu, míč odvrátili hosté na roh. I mostečtí svoji šanci nevyužili, kdy po našem nedůrazném hraní uprostřed vápna jen těsně minuli. Před přestávkou jsme se další kolmicí Michala dostali do brankové příležitosti, Filip však střílel vedle. A v samém závěru vybojoval Michal míč u postranní čáry, posunul na Honzu V. a ten vybídl ke skórování Davida S. Ten však vystřelil nad. A tím z naší strany poměrně pohledným kombinačním fotbalem skončila první půle.

Do druhého poločasu jsme nastoupili vlažně, zřejmě s nabytým vědomím, že se budeme dostávat do šancí dlouhými nakopávanými míči. Chyběl nám pohyb a snaha podržet míč, který jsme ukvapeně ztráceli a tím jsme čekali, až dostaneme gól. Ve 14. minutě David S. střílel těsně vedle. V 17. minutě Honza P. vybojoval penaltu, kterou ovšem Valentýn neproměnil. A pak jsme byli za naši pasivní hru náležitě potrestáni a hosté ve 29. minutě vyrovnali. O dvě minuty později chytil ještě Kuba hlavičku z deseti metrů. Žádný gól do konce nepadl a tak došlo na pokutové kopy, v kterých jsme byli šťastnějším týmem. Úspěšnými střelci na naší straně byli Filip, David G., Michal, hosté Kubu nepřekonali.

 

Zpět