FK MB - Teplice

12.kolo, 24.10.2015 10:00 , Hřiště: 9. ZŠ

FK MB 0:2 FK Teplice
Sestava: Štipl - Velechovský, Lukáč, Šmejda, Skramuský - Bárta, Žádný, Mašek, Vozáb, Gracl – Plotnárek střídali: 60´ Zemen, 65´ Novák, Fišer, Toml
Střelci: -

Odvetu proti týmu Teplic jsme odehráli na domácím hřišti na umělé trávě. Je to již obehraná písnička, že soupeři z horní poloviny tabulky jsou lepší na míči, lépe kombinují a my se snažíme bojovností a důrazem s nimi držet krok. Nebylo tomu jinak ani v tomto zápase. Naši kluci v prvním poločase hrozili jen z rychlých brejků. Do první šance se dostal Vozi v 6´, ale jeho střelecký pokus jen těsně minul branku. V 12´ se k Valimu dostal odražený míč, ale bohužel střílel z dvanácti metrů pouze vedle šibenice. Chvíli před koncem poločasu se do vyložené šance dostali hosté, ale jejich šanci z malého vápna skvěle reflexivně vyrazil Kuba. Hned na to jsme mohli z brejku potrestat soupeře, když se sám na branku řítil Plotny, ale brankař jeho střelu vyrazil a Máši dorážka z velkého vápna skončila nad břevnem.

V druhém poločase byl na hřišti jen jeden tým, který chtěl hrát líbivý fotbal a tím bavit všechny hostující, ale i domácí fanoušky. Tepličtí kluci drželi balon a po pěkných kombinacích se snažili otevřít skóre. V 55´ještě úspěšní nebyli, to šel teplický útočník sám na Kubu, ale ten mu dobrým vyběhnutím pod nohy šanci zmařil. Kluci se z toho neponaučili a ani ne za minutu šel tentýž hráč opět sám na naši bránu, ale tentokrát už své sólo zakončil kličkou brankaři a střelou do prázdné brány. O 7´ později se hosté radovali ještě jednou, to když balon za obranu zakončili efektivním přehozením gólmana. Boleslav si v druhém poločase nevytvořila jedinou brankovou příležitost. a čekání na gól se už protáhlo na 3 utkání.

Naši kluci odehráli jeden z nejhorších poločasů sezóny, alibisticky se zbavovali míčů, nebyl pohyb bez balonu, kluci působili, jak když dnes hrají fotbal z povinnosti. Dnes jim kromě fotbalovosti chybělo i to pozitivní myšlení, které jim je vštěpováno trenéry, všichni dohrávali se svěšenými hlavami. Za dnešní výkon si pochvalu zaslouží dlouhodobě dobře hrající Vali a kromě rozehrávek i Kuba v bráně.

Zpět