FK MB - Pardubice

14.kolo, 07.11.2015 10:00 , Hřiště: 9. ZŠ

FK MB 0:1 Pardubice
Sestava: Štipl - Velechovský, Lukáč, Šmejda, Skramuský - Motyčka (65´ Novák), Žádný, Johanides, Vozáb, Zemen (47´ Pech) - Čáp (60´ Fišer)
Střelci: -

V dalším domácím zápase v rámci 14. kola jsme hostili tým Pardubic. Soupeřovu pevnou obranu, která se s pouhými 13 obdrženými brankami drží v tabulce na třetím místě, jsme dnes neohrozili. Za celý zápas jsme vystřelili dvakrát. Pokusy Voziho a Václava však nebyly blíž jak z 30m, takže žádné nebezpečí pro soupeřovu branku nepředstavovaly. V prvním poločase naše prořídlá sestava s mnoha absencemi nepředvedla dobrý výkon a až na motorovou myš Matěje a Valiho, jsme působili zakřiknutým bezradným dojmem. Pardubičtí byli ve všech směrech lepší a v 19´ se zaslouženě dostali do vedení, když odražený míč po důrazu v malém vápně uklidili přesně k tyči.

V druhém poločase se naši kluci zlepšili, ale v pohodě hrající hosté nás do šancí vůbec nepouštěli a měli zápas pod kontrolou. Pardubičtí kluci nastřelili z trestného kopu jen břevno, jinak se také do vyložené šance nedostali. Bohužel až 5´ před koncem se naši trenéři rozhodli vysunout Valiho do zálohy ve snaze zvrátit výsledek, ale jen několik zahrávaných rohů k vyrovnání nevedlo.

Zpět