FK MB - České Budějovice

4.kolo, 29.08.2015 11:00 , Hřiště: Astonka

FK MB 4:2 České Budějovice
Sestava: Štipl - Velechovský (67´ Fišer, Bárta, Šmejda, Skramuský (67´ Novák) - Motyčka (36´ Čáp), Žádný (57´ Plotnárek), Mašek, Baborák (62´ Zemen) - Vozáb, Pech (51´ Gracl)
Střelci: 9´ Pech (Štipl), 10´ Motyčka (Pech), 19´ vlastní, 47´ Skramuský (pen.)

V úterý jsme v dohrávce přivítali na svém hřišti tým z jihu Čech. Nezachytili jsme začátek a již ve čtyřicáté sekundě inkasovali. Naštěstí soupeř kupil v obranné fázi chybu za chybou, tak se nám do přestávky podařilo skóre otočit. Stejný obraz měl i druhý poločas. Budějovičtí se snažili kombinovat a hrát fotbal a my jsme jej za chyby v rozehrávce trestali, a tak se nám podařilo urvat první vítězství v nové sezóně.

 

Hodnocení trenéra: „Sehráli jsme čtvrté mistrovské utkání s velmi dobrým soupeřem, který dobře držel míč. Ihned na úvod utkání, po centru z pravé strany jsme obdrželi lacinou branku, mezi 9. a 10. minutou se nám podařilo vstřelit 2 branky, po chvíli si soupeř vstřelil vlastní, pro nás, šťastnou třetí branku. Ve druhém poločase jsme ztráceli jednoduše získané míče, a tím jsme se dostávali zbytečně před vlastní bránu. V úmorném vedru všichni hráči podali heroický výkon, odměnou tomu byly vstřelené branky do sítě soupeře. Do dalších utkáních musíme zlepšovat herní činnost, mezihru všech hráčů a navázat zaujetím, aktivitou a přístupem do dalších tréninků a utkání."

Zpět