FC Viktoria Plzeň

2N.kolo, 16.04.2016 11:00 , Hřiště: Křimice

FC Viktoria Plzeň 3:0 FK MB
Sestava: Kocmich - Velechovský, Šmejda ( 57´ Sládek), Lukáč, Stanislav - Vozáb, Žádný, Havlina, Gracl (36´ Skramuský) - Mašek - Plotnárek
Střelci: -

Ve druhém kole nadstavby jsme zavítali na půdu velmi zdatného soupeře v kombinaci, což se od úvodních minut projevovalo. Hned v 6. minutě jsme inkasovali, když se plzeňští dostali do šance středem naší obrany a přetavili ji v první branku.  O dvě minuty hlavička domácích skončila naštěstí nad brankou, v 15. minutě zlikvidoval další nájezd domácích Honza. Po dvaceti minutách se osmělili i naši kluci, Tomáš H. mířil z 25 metrů nad. Po rohovém kopu se dostal k dorážce Honza P., ale obránci Plzně jeho pokus zblokovali. Další střelu ze stejné vzdálenosti vypustil opět Tomáš, bohužel se stejným výsledkem. Těsně před přestávkou se zaskvěl Honza a nádherným zákrokem chytil jasný gól.

Bohužel jsme do druhé půle vstoupili stejně nešťastně jako do první a už ve třetí minutě jsme dostali druhý gól, kdy jsme nepokryli hráče na zadní tyči a ten zcela neatakovaný skóroval po přetaženém centru ze strany. Zdálo by se, že začneme působit odevzdaně, ale opak byl pravdou a od této chvíle jsme naši hru zlepšili, vysunuli jsme bránicí blok o trošku výš (škoda, že jsme tak nehráli po celý zápas), napadali rozehrávku domácích a tím jsme získávali míče už na naší útočné polovině a dostávali jsme se do kombinace a šancí. Honza P. na úrovni penalty těsně minul. Filipa o zakončení připravilo špatné zpracování. Spoustu náznaků šancí jsme nedotáhli do konce, ale alespoň ve středu hřiště jsme místy Plzeň přehrávali. Největší šancí ke skórování byla Michalova střela z dvaceti metrů, která skončila bohužel na tyči. V poslední minutě jsme obdrželi třetí branku, kdy se rychlým protiútokem dostali domácí do naší otevřené obrany. A tímto, možná i tentokrát až krutým výsledkem, zápas skončil.

 

fotografie ze zápasu viz. fotogalerie

Zpět