Baník Most - FK MB

8.kolo, 03.10.2015 14:00 , Hřiště: Albrechtická

Baník Most 1:3 FK MB
Sestava: Štipl - Velechovský, Bárta, Lukáč, Skramuský - Čáp (Gracl 60.), Johanides (Žádný 35.), Motyčka (Zemen 65.) - Vozáb (Šmejda 60.), Mašek - Plotnárek (Novák 65.)
Střelci: Vozáb (Mašek), Plotnárek (Mašek), Gracl (Plotnárek)

Průběh utkání: k lítosti samotných kluků a všech, kteří se po celé roky o naše stránky starali, i rodičů a našich fandů nám byl trenéry udělen zákaz se jakkoliv vyjadřovat k průběhu utkání pro naši "neodbornost". Děkujeme za pochopení.

 

Hodnocení trenéra: „Oboustranně průměrné utkání. Zejména v první půli to bylo takové ospalé z obou stran. My jsme měli spíše náznaky brankových příležitostí, bohužel jsme však vždy vybrali opačné řešení, soupeř neměl žádnou brankovou příležitost. Ve druhém poločase jsme byli živější, pohyblivější i přesnější v rozehrávce, vstřelili po rychle rozehraném autovém vhazování vedoucí branku, bohužel jsme ihned po standartní situaci a odraženém míči inkasovali. Je fajn, že se nám podařilo po krátké rychlé kombinaci v křídelním prostoru vsítit vítěznou branku, poté jsme měli několik příležitostí, avšak proměnili jsme jedinou. Je třeba však být koncentrovaný po celé utkání, správně naladěný, abychom takováto utkání měli ve své režii. Musíme změnit mentální přístup, chtít a mít touhu se zlepšovat na hřišti i mimo hřiště, pokud chceme opakovaně vítězit."

Zpět